paralax
311 444 888

Webové stránky

Bez kvalitně zpracovaných www stránek se dnes neobejde v podstatě žádná firma. Je to často první, co si Vaši potenciální klienti prohlédnou dříve, než se rozhodnou Vás kontaktovat. Využijte příležitost zapůsobit už v prvních vteřinách jako skuteční profesionálové.

Vytvoříme stránky, které budou prestižní vizitkou Vaší společnosti. Tvorba webů nás nejen živí, ale i baví celou řadu let. Dokážeme Vám poradit, ať už tápete a nemáte přesnou představu o tom, co všechno by Vaše stránky návštěvníkům vlastně měly nabídnout – chcete je prostě jenom informovat, že jste ve svém oboru jednička? Rádi byste stránky využili i k nabídce Vašich produktů či služeb? Máte ve firmě někoho, kdo bude pravidelně přispívat do některé z rubrik? Chcete se svými návštěvníky aktivně komunikovat? To všechno je možné – stačí si vybrat. A pokud přicházíte s jasnou vizí, jak by stránky měly vypadat a co všechno musejí umět, ochotně se této výzvy zhostíme.

Tvorbou ale naše role zdaleka nekončí. Vážíme si dlouhodobé spolupráce a chceme, abyste se na Vaše stránky mohli kdykoliv v budoucnosti spolehnout jako na aktuální a skvěle fungující nástroj prezentace Vaší společnosti. Součástí naší nabídky je proto i možnost průběžné aktualizace, přidání nebo úpravy jednotlivých funkcionalit tak, jak se mění situace na trhu nebo ve Vaší firmě. Potřebujete sledovat návštěvnost? Je pro Vás důležité vědět, na co Vaši návštěvníci nejčastěji klikají, a co je naopak míjí? Potřebujete propojit web s marketingovou kampaní? To všechno dokážeme zařídit.

A ať už si vyberete jednoduchou vizitku se základními informacemi nebo komplexní inzertní portál, jsme tu pro Vás. S námi budou Vaše stránky žít.

Výhody tvorby webových stránek

  1. 11 let zkušeností
  2. Zajistíme výsledek - stránky budou plnit svůj účel (nové zákázky, propagace značky,..)
  3. Dlouhodobá podpora - budeme Vám k dispozici
  4. Plná optimalizace pro mobilní zařízení
  5. Struktura podle Vašich požadavků
  6. Možnost propojení s e-shopem

Podrobné informace o zpracování osobních údajů najdete zde.


Související služby