paralax
311 444 888

IS hosting

Nekupujte drahou a zastarávající techniku. Provozujte firemní systémy u nás. Server si pronajmete jen na dobu, kdy ho skutečně využijete. Vaše systémy poběží na nejvýkonnějších serverech. Sledování novinek, údržba, zálohování a náklady s tím spojené? To vše zařídíme za Vás. 

Kvalitní a plně funkční informační systémy jsou dnes prakticky „srdcem“ každé firmy bez ohledu na počet zaměstnanců a obor podnikání. Od účetních systémů, ERP systémů, evidence pohybu zboží, software pro řízení vztahů se zákazníky nebo jakékoli jiné – s kalkulačkou a papírovým blokem zkrátka už dnes neobstojíte.

Stejně tak riskantní by ovšem bylo spoléhat na to, že nakoupíte hotový systém, a ten pak bude několik let spolehlivě sloužit, aniž by vyžadoval údržbu, aktualizace a přiměřenou péči. S objemem dat, která takový systém zpracovává, vzrůstají totiž i nároky na potřebný hardware, licence pro obslužné programy (SQL server) apod., ale i zabezpečení proti napadení systému, ale i technickému výpadku.

Z toho plyne jednak navyšování pořizovacích nákladů, ale i investic spojených s udržením funkčnosti systému. Pro malé a střední firmy do 50 zaměstnanců to může znamenat i stovky tisíc Kč nákladů navíc.


Nabízíme jednoduché, bezpečné a hlavně dlouhodobě udržitelné řešení: při umístění a provozování firemního IS formou hostované služby na serverech IT světa snížíte pořizovací náklady na 0,- Kč, Váš systém poběží na výkonných serverech dostatečně optimalizovaných pro jakékoliv vytížení a navíc 24 hodin denně pod dohledem našich techniků.

Dokážeme zařídit, že nebudete vázáni na firemní PC, ale budete moci pracovat odkudkoliv. Data několikrát denně zálohujeme. Potřebujete ověřit, jak vypadaly konkrétní soubory např. předevčírem, abyste si mohli porovnat údaje v rámci firmy? I to je s naším systémem možné.

Kromě standardního dohledu si můžete přiobjednat i službu dohledu nad provozovaným SW, kdy Vám náš konzultant veškeré potřebné procesy, které Vaše aplikace potřebují pro řádný běh, pohlídá. Zbavíte se tak starostí s instalacemi aktualizací SW, reindexací dat, údržbou databáze…

Ať už si vyberete jakýkoliv rozsah IS hostingu, vždy platíte pouze to, co skutečně využíváte. Výsledná cena se odvíjí od počtu reálných uživatelů. Rozsah užívání dokážeme upravit po dohodě s Vámi tak, aby v každé fázi vyhovoval Vašim potřebám a požadavkům.

Výhody IS hostingu

  1. Redukce nákladů na provoz
  2. Váš systém poběží na nejvýkonnějším serveru
  3. Aktualizace sledujeme za Vás
  4. O Váš HW i SW pečujeme non-stop
  5. Váš systém poběží na nejvýkonnějším serveru
  6. Automatická záloha dat
  7. Technická podpora 24/7

Podrobné informace o zpracování osobních údajů najdete zde.