paralax
311 444 888

Exchange hosting

Zapomeňte na levné a omezené e-mailové schránky pro nenáročné. Mějte vše potřebné stále u sebe. Veškeré e-maily - přijaté, odeslané, vlastní složky, kalendář. Ve chvíli, kdy zadáte schůzku nebo nový kontakt do kalendáře nebo pošlete mail, máte vše v počítači, tabletu i mobilu. Účet Exchange si nastavíte sami a jednoduše na kterémkoliv dnes prodávaném zařízení - ať už používáte Android, iOS nebo Windows. Díky němu ovládnete svou firmu snadno jako nikdy předtím. Adresář zákazníků, harmonogram dovolených, plán projektů nebo třeba úkoly pro obchodníky? Ano, toto všechno.

Exchange hosting  je Vaše dokonalé propojení.

A žádné spamy! U nás je robustní antivirová a antispamová ochrana samozřejmostí.
Pokud nám zavoláte, nebudete mluvit s automatem. K dispozici je technik - profesionál, který Vám vždy poradí.
Stejně jako šifrování a ochrana dat. Navíc vše denně zálohujeme na vlastní servery.

Sjednotíme Vaše komunikační nástroje napříč celou firmou. Takhle jednoduché to ještě nebylo. Ať už jste kdekoliv, vždy se dostanete ke svým mailům a poznámkám a vždy budete ve spojení s kolegy či obchodními partnery. Zásadním způsobem zredukujeme Vaší firmě potřebné náklady na implementaci a provoz Exchange serveru a navíc nabízíme plnou podporu včetně hotline.

Jsme tu pro Vás.

 


* využití platformy MS Exchange ve světě

 

Vzhledem k tomu, že Microsoft Exchange používá v současnosti až 65 % společností na světě, usnadníme Vám spolupráci s Vašimi obchodními partnery bez ohledu na státní hranice a časová pásma. Tato platforma nabízí nejširší možnosti pro práci ve firmě, v týmech a pracovních skupinách, a je tak dobře navázaná na prostředí Microsoft Office jako žádná jiná. Za zmínku stojí i masivní kompatibilita s chytrými telefony, tablety a dalšími přístroji téměř všech světových značek.

Díky jednoduchému sdílení kalendářů, kontaktů, firemních dat a propracovaným možnostem zabezpečení (uživatelská práva, antispamová ochrana, zabezpečený kanál komunikace atd.) ovládanými z prostředí MS Outlook Vám Exchange server navíc výrazně zjednoduší každodenní komunikaci i uvnitř firmy.

Výhody exchange hostingu

  1. Redukce nákladů na komunikaci až 30 % měsíčně
  2. Pokročilé propojení e-mailů s kalendářem
  3. Profesionální řešení komunikace – vizitka Vaší firmy
  4. E-mail otevřete odkudkoliv
  5. Automatická záloha dat přímo u nás
  6. Non-stop technická podpora

Podrobné informace o zpracování osobních údajů najdete zde.