paralax
311 444 888

Exchange hosting

Zapomeňte na levné e-mailové schránky pro nenáročné. Sjednoťte fungování mailů, sdílených kalendářů a aplikací pro celou firmu jediným řešením. Používejte MS Outlook jako skuteční profesionálové. Propojíme Vaše mobily, počítače v kanceláři a kalendáře
do jedné platformy, kterou otevřete kdykoliv a kdekoliv budete potřebovat. Robustní antivirová a antispamová ochrana je samozřejmostí, stejně jako šifrování a ochrana dat. Automaticky zálohujeme přímo na servery Svět IT.

Pro případ jakékoliv nestandardní situace je Vám k dispozici non-stop technická podpora. 

Propojení všech komunikačních nástrojů od mailů přes kalendáře až po ostatní firemní aplikace se v posledních letech díky rozvoji chytrých telefonů a ostatních technologií stalo ve většině firem prakticky samozřejmostí. Možná se k němu právě chystáte, případně jste v minulosti zkusili různé úrovně a bylo složité vše sladit k plné spokojenosti všech. V čem je Exchange Hosting od Světa IT výjimečný?

Dokážeme zařídit, abyste z MS Office dostali to nejlepší při co nejnižších nákladech. Zásadním způsobem zredukujeme Vaší firmě potřebné náklady na implementaci a provoz Exchange serveru a navíc nabízíme plnou podporu včetně hotline.
 


* využití platformy MS Exchange ve světě

 

Vzhledem k tomu, že Microsoft Exchange používá v současnosti až 65 % společností na světě, usnadníme Vám spolupráci s Vašimi obchodními partnery bez ohledu na státní hranice a časová pásma. Tato platforma nabízí nejširší možnosti pro práci ve firmě, v týmech a pracovních skupinách, a je tak dobře navázaná na prostředí Microsoft Office jako žádná jiná. Za zmínku stojí i masivní kompatibilita s chytrými telefony, tablety a dalšími přístroji téměř všech světových značek.

Díky jednoduchému sdílení kalendářů, kontaktů, firemních dat a propracovaným možnostem zabezpečení (uživatelská práva, antispamová ochrana, zabezpečený kanál komunikace atd.) ovládanými z prostředí MS Outlook Vám Exchange server navíc výrazně zjednoduší každodenní komunikaci i uvnitř firmy.

Výhody exchange hostingu

  1. Redukce nákladů na komunikaci až 30 % měsíčně
  2. Pokročilé propojení e-mailů s kalendářem
  3. Profesionální řešení komunikace – vizitka Vaší firmy
  4. E-mail otevřete odkudkoliv
  5. Automatická záloha dat přímo u nás
  6. Non-stop technická podpora

Mám zájem